Як майстру пришвидшити нарощування вій

14/04/7998

Більшість майстрів початківців прагнуть пришвидшитись в нарощуванні. Адже скоротити час роботи – це зекономити власний час та час клієнта, а також збільшити прибуток. 

Швидкість роботи майстра з нарощування вій залежить від переліку факторів. На більшість з них ви можете повпливати. Як саме? 

  1. Забезпечте комфорт в роботі

Всі матеріали мають бути під рукою, аби не витрачати зайвий час. Також важливим фактором є якісне освітлення, що вплине не лише на швидкість, а й на якість роботи та ваше здоров’я. 

  1. Оптимізуйте рухи на проміжних етапах

Новачки можуть витрачати багато часу на підготовку до нарощування та приклеювання патчів. Не варто намагатись все зробити ідеально одразу, адже можна коригувати патчі під час роботи. Те ж саме стосується і зайвого розчісування вій. 

Якщо натуральні вії клієнта дуже густі, можна пропустити пушкові волоски, якщо це не створить пробілів.

  1. Оберіть оптимальний клей

Зверніть увагу на швидкість своєї роботи, можливо вам вже час перейти на більш швидкий клей. Так само важливо звернути увагу на вологість та температуру повітря в приміщенні, що мають відповідати вказаним факторам в описі продукту. Адже при недотриманні умов клей себе поводитиме некоректно, що негативно вплине на швидкість та якість нарощування вій. 

  1. Навчіться працювати двома руками 

Використання одночасно двох пінцетів: прямого та вигнутого – значно пришвидшать пошуки натуральної вії. 

  1. Починайте зі складніших ділянок

Визначте для себе найважчі етапи та сконцентруйтесь спочатку на них. Проробіть для себе максимально комфортну послідовність, щоб пришвидшити нарощування вій. 

  1. Обирайте виключно надійні та зручні матеріали

Наприклад, преміальні палетки вій не містять браку та заломів, а отже – не потрібно витрачати зайвий час та заміну невідповідної вії. Так само і хороший клей працюватиме згідно опису та не створюватиме проблем у вигляді комочків або слабкої адгезії. А швидкий та зручний ремувер здатен майже вдвічі скоротити на час зняття вій. 

І хоча багато майстрів початківців так жадають пришвидшення процесу нарощування вій, пам’ятайте про те, що якість роботи – головний пріоритет. Адже це про вашу репутацію та професійний ріст. А швидкість виробляється часом та кропіткою роботою.