Як майстру нарощування вій не зіпсувати своє здоров’я?

20/06/8005

Нарощування вій – кропітка робота, що вимагає багато посидючості та, на жаль, має негативний вплив на здоров’я. Пропонуємо розглянути найвпливовіші чинники та лайфхаки для усунення поганих наслідків. 

Освітлення 

Процес нарощування вій потребує постійного напруження зору. Тож при поганому освітленні зір з часом буде погіршуватись. В будь-якому випадку робіть профілактичний чек-ап в офтальмолога та слідкуйте, аби не було дискомфорту в очах. 

Неправильне положення спини та шиї

Довге перебування у статичній позі “креветки”, цілий день сидячи – годі й сподіватись на здорове самопочуття. Не лінуйтесь між клієнтами зробити хоча б мінімальну руханку. А у вільний від роботи час бажано мати фізичну активність: танці, стретчинг, йога та будь-що інше, що прийдеться вам до вподоби. 

Шкідливі випари

Обираючи клей, зверніть увагу на безпечність складу. Це в першу чергу про ваше здоров’я. Адже клієнт цим дихає лише 1-2 години на місяць, а ви кожен робочий день. Клей не має містити у складі формальдегіди. 

Психологічний стан

Робота з клієнтами часто може приносити емоційне виснаження та стрес. Чітко розставляйте допустимі кордони та теми для обговорення. Під час процедури ваш комфорт так само важливий, як і комфорт клієнта.

Не бійтесь втратити клієнта, що порушує ваші особисті кордони та поводить себе вкрай неетично. Вам дешевше обійдеться знайти на його місце нового клієнта, аніж налагоджувати свій психологічний стан. А також не забувайте переключатись та просто якісно відпочивати. 

Пам’ятайте, що про ваше здоров’я ніхто не попіклується краще, аніж ви самі. Тож не забувайте поміж роботою приділити час для турботи про себе.